Pracujme na tom,
abychom dosáhli
optimální kondice

Chceme žít zdravěji a NUTRILITE nám nabízí pomocnou ruku: NUTRILITE coby nejprodávanější značka vitaminů a doplňků stravy na světě* získala na základě osmdesátileté vědecké a výzkumné práce mnoho odborných znalostí. Zakladatel NUTRILITE Carl F. Rehnborg se dozvěděl o výhodách živin rostlinného původu ve 20. letech minulého století, když pracoval na čínském venkově. Tyto zkušenosti ho přivedly k průkopnické výrobě doplňků stravy bohatých na fytonutrienty už v roce 1934, kdy byl na trh v USA uveden první multivitamin ke každodennímu užívání.

Doplňky stravy značky NUTRILITE jsou vyráběny pomocí našeho exkluzivního procesu od semínka až po doplněk stravy. Jsme jednou z celosvětově vedoucích značek doplňků stravy, která má své vlastní farmy a hospodaří na nich ekologicky udržitelným způsobem, aby vypěstované plodiny byly té nejvyšší kvality. Sklízíme je v okamžiku, kdy dosahují maximální koncentrace fytonutrientů, a pomocí té nejmodernější technologie je zpracováváme během několika následujících hodin. Náležitou péči věnujeme také složení našich výrobků a každý měsíc provádíme více než 25 000 testů, abychom zajistili, že se k Vám dostanou pouze dobré a nezávadné doplňky stravy.

NUTRILITE se zavazuje pomoci Vám pokrýt mezery ve výživě. Abychom všichni mohli zůstat aktivní a fit. 

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

Spojení přírody

a vědy

po více než

80 let

Vztahy jsou důležité jak v práci, tak ve volném čase. Díky svému závazku vyrábět doplňky stravy na rostlinné bázi, které jsou bohaté na fytonutrienty, budují výrobky NUTRILITE důvěryhodné vztahy už od roku 1934. Už od té doby, kdy Carl F. Rehnborg roku 1934 využil svých vědomostí získaných na čínském venkově a přišel na americký trh s prvním multivitaminovým, multiminerálním doplňkem stravy ke každodennímu užívání, se NUTRILITE zaměřuje na to, jak Vám usnadnit dosažení optimální kondice.

Rehnborg byl mezi prvními, kdo si uvědomili, jak je důležité uchovávat nejen rostlinné živiny včetně vitaminů a minerálních látek, ale i sloučeniny nyní známé jako fytonutrienty. Na základě vědeckých poznatků z uplynulých desetiletí již víme, že fytonutrienty jsou pro aktivní život zásadní. Pokračujeme v této tradici inovací tím, že se zaměřujeme na všechny části výrobního procesu, pěstujeme rostliny na vlastních ekologicky udržitelných farmách a sklízíme je v okamžiku, kdy dosáhnou maximální koncentrace fytonutrientů. Pak rostliny rychle zpracováváme, abychom zajistili, že naše výrobky budou tak čerstvé, jak je to jen možné.

Osm desetiletí závazku k nezávadnosti, kvalitě, spolehlivosti a nejmodernější nutriční vědě udělalo z výrobků NUTRILITE neprodávanější značku vitaminů a doplňků stravy na světě*. Naším odkazem je Vaše zdraví. 

* Zdroj: Euromonitor International Limited; www.euromonitor.com/amway-claims

Pečujeme

o své ingredience

krok za krokem

V otázce kvality nikdy nepřistupujeme na kompromis. Výrobní metody NUTRILITE jsou výjimečné v tom ohledu, že jsme jedinou globální značkou doplňků stravy, která zastává filozofii „od semínka až po doplněk stravy.“

  • Už od semínka pěstujeme odrůdy vybrané našimi výzkumnými pracovníky, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.
  • O naše rostliny se pečlivě staráme na vlastních farmách v USA, Mexiku a Brazílii a používáme ekologicky udržitelné metody pěstování bez pesticidů.
  • Naše rostliny sklízíme v okamžiku, kdy dosahují maximální úrovně fytonutrientů.
  • Během několika nadcházejících hodin je pečlivě sušíme a zpracováváme, abychom v našich doplňcích stravy zajistili maximální koncentrace živin.
  • Abychom zaručili čerstvost a účinnost, dodáváme výrobky spotřebitelům co nejrychleji.
  • V našich moderních zařízeních provádíme každý měsíc 25 000 zkoušek kvality, abychom zajistili, že naše výrobky zůstanou těmi nejlepšími.

 

Naši výzkumní pracovníci neustále vytvářejí nové koncentráty a vylepšují složení, čímž výrobu doplňků stravy NUTRILITE upravují tak, aby využila technologický pokrok a nová vědecká zjištění. Namísto abychom doplňky celé měsíce uchovávali ve skladech, expedujeme je brzy po vyrobení, aby byly co nejčerstvější a nejúčinnější. O své ingredience pečujeme krok za krokem od zasetých semínek až po finální doplňky stravy – abychom všichni mohli být v harmonii s přírodou i se sebou samými. 

Nechme přírodu,
aby nám pomohla

pěstovat

to nejlepší 

Víme, že pokud máme vytvářet skvělé výrobky, musíme začít s vynikajícími ingrediencemi. Ingredience NUTRILITE jsou vysoce kvalitní a naše doplňky stravy nikdy nepředstavují žádný kompromis. Necháváme přírodu, aby nám pomohla pěstovat to nejlepší, nikdy nepoužíváme chemické pesticidy nebo umělá hnojiva, namísto toho při regeneraci půdy spoléháme na přírodní kompostovatelný materiál a minerální látky získávané z přírody. Naše farmy jsou základním kamenem tohoto speciálního přístupu k zajišťování velice vysokého standardu kvality.

Naši agronomové neustále zkoušejí nové odrůdy a pěstují je, aby v našich plodinách dosáhli maximální úrovně fytonutrientů. Některé ingredience s ohledem na klimatická či půdní omezení nepocházejí z našich vlastních farem, a proto máme program certifikace farem NutriCert, který zajišťuje, že veškeré farmy dodávající rostlinný materiál pro naši značku splňují ty nejvyšší normy kvality a udržitelného vývoje. Tím, že každý měsíc provádíme tisíce zkoušek kvality, ověřujeme kvalitu 145 různých výtažků a sloučenin v rámci naší řady doplňků stravy, zajišťujeme, aby byly výrobky NUTRILITE prostě skvělé.

Proč věnujeme tolik pozornosti detailům a používáme nákladnější a pracovně náročnější metody, než je obvyklé? Protože jsme se zavázali zajistit vysoce kvalitní ingredience NUTRILITE, a přitom chránit Zemi a životní prostředí, v němž a díky němuž žijeme.

Žijme

v harmonii

s přírodou

Značka NUTRILITE je jednou z celosvětově vedoucích značek doplňků stravy, která se věnuje ekologicky udržitelnému hospodaření na farmách Nutrilite v USA, Mexiku a Brazílii. Díky tomu, že při výrobě našich doplňků stravy bohatých na fytonutrienty kontrolujeme každý krok, můžeme Vám každodenně nabídnout tu nejvyšší kvalitu, kterou příroda nabízí.

Rancho El Petacal, Jalisco, Mexiko: 566 hektarů těží z ideálního klimatu. Díky množství slunečního záření a deště jsou naše plodiny doslova nabité živinami. Máme také zkušební parcely určené pro výzkum vylepšených odrůd a výnosů.

Fazenda Amway Nutrilite do Brasil, Ubajara, Brazílie: S 1 660 hektary jde o naši největší farmu. Většinu problémů se škůdci a chorobami řešíme preventivně přirozeně vyváženým obsahem živin v půdě. Chováme také 300 kusů hovězího dobytka, abychom měli přirozené hnojivo, díky němuž rostou silné a zdravé rostliny.

Trout Lake Farm, Washington State, USA: Téměř zázračná lokalita na úpatí Kaskádového pohoří. Farma Nutrilite je zavlažována vodou z ledovce z řeky Salmon a celé okolní údolí se omezuje na ekologicky udržitelnou výrobu. Vysoké pohoří funguje jako bariéra, která chrání tento malý „ráj na zemi“ Šangri-La před pesticidy a umělými hnojivy konvenčního farmaření a znečišťujícími látkami, které jsou produktem moderního života.

Optimální,

jak jen

můžete být 

Výrobky značky NUTRILITE si kladou za cíl pomoci Vám dosáhnout optimální kondice. Naši výzkumní pracovníci v Institutu zdraví Nutrilite uplatňují filozofii optimálního zdraví Nutrilite, tedy rámec pro dosažení co nejzdravějšího životního stylu.

Výzkum prokázal, že abychom mohli žít zdravěji, musíme překonat nezdravé návyky, vyhnout se kouření, pravidelně cvičit a jíst vyváženou stravu. To však není snadné. Brání tomu náš hektický životní styl. Mnohdy nám schází životně důležitý odpočinek v noci, čímž se ke schopnosti regenerace našeho organismu přidává ještě další stres a napětí.

Každodenně se dozvídáme více o dopadu genetiky na naše zdravotní vyhlídky. Vysoký krevní tlak, rakovina a kardiovaskulární onemocnění se v rodinách často dědí. Známe-li své rizikové faktory, umožní nám to lépe si své zdraví hlídat a tato rizika kompenzovat. Optimální zdraví neznamená dokonalé zdraví, spíše přizpůsobení našeho způsobu života životnímu stylu, genetické zátěži, spánkovým návykům a stresu tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Jedním z prvních kroků k optimální kondici je výživa. Když zajistíme, abychom každý den přijímali dostatečně různorodou stravu, podpoříme svoji imunitu a napravíme každodenní škody způsobené znečištěním životního prostředí a stresem. Začlenit filozofii zdraví Nutrilite do každodenního života je dobrý krok na cestě k opravdovému nadšení pro zdravý životní styl.