Společně můžeme

bojovat proti

dětské podvýživě

Problém: 3,1 milionu dětí mladších pěti let ročně umírá kvůli podvýživě. Právě pátý rok věku je důležitý milník pro přežití dítěte.

Řešení: Značka NUTRILITE™ vyvinula NUTRILITE Little Bits, první doplněk stravy s mikroživinami obohacený o rostlinné živiny určený pro boj s podvýživou.

Výsledky: Kampaň NUTRILITE Power of 5 se zaměřuje na to, aby děti na celém světě mohly ve zdraví oslavit své páté narozeniny.

Význam pátých narozenin: Děti ve věku do 5 let, které mají nedostatek výživových látek, mohou trpět narušením fyzického i psychického vývinu (viz údaje Světové zdravotnické organizace). NUTRILITE Little Bits pomáhají ohroženým dětem zvýšit šanci na překročení tohoto věku ve zdraví se správně vyvinutým tělem a mozkem.

Partnerství NUTRILITE Power of 5: V rámci kampaně NUTRILITE Power of 5 se snažíme zdůrazňovat důležitost vztahů nutných pro fyzické i duševní zdraví dítěte. Nejdůležitějším je v tomto ohledu vztah mezi matkou a dítětem. Nevládní organizace hrají důležitou roli v jejich podpoře. Právě na tento vztah se Amway a NUTRILITE snaží klást důraz ve spolupráci s nevládní organizací CARE, která se věnuje klíčovým tématům podpory dětí, zejména výživě a vzdělání. Klíčové partnerství existuje mezi Vámi a dětmi, které mají z doplňků stravy Little Bits prospěch.

Váš dárek k pátým narozeninám (Gift of 5): CARE je globální organizace, která působí v mnoha krizových oblastech a pomáhá v rozvojových zemích. Váš příspěvek pomůže distribuci balíčků NUTRILITE Little Bits. Náklady na dodávku Little Bits pro jedno dítě na jeden měsíc činí 10 dolarů, tedy 120 dolarů na jeden rok.